Komplektas STANDARD

Akcija

Komplektą sudaro

Saiga 410K-02
Saiga 410K-02
8 šoviniai
Makarov (PM)
Makarov (PM)
8 šoviniai
Glock 17
Glock 17
12 šovinių
Glock 17:

12 šūvių

Makarov:

8 šūviai

Saiga 410K-02:

8 šūviai

Šaudyklos instruktoriaus pagalba ir šaudymo vietos nuoma į kainą jau įskaičiuoti. Šaudymo komplektas – skirtas vienam asmeniui.

39,00 

Nežinai, ar geras pasirinkimas? Mūsų specialistai padės Tau išsirinkti tinkančius ginklus. Susisiek: +370 5 210 23 40 , +370 616 26 712

Dažnai užduodami klausimai

Kokius ginklus galiu išbandyti su dovanų kuponu?

Dovanų kuponas galioja visoms mūsų Šaudyklos paslaugoms.

Su kokiais ginklais galima šaudyti šaudykloje turint nuosavą ginklą?

Šaudykloje galima šaudyti su pistoletais ir lygiavamzdžiais šautuvais. Negalima šaudyti tiktai graižtviniais šautuvais, nes šaudyklos ilgis 25 metrai.

Kokį apmokėjimą rinktis perkant jūsų paslaugas internetu?

Jeigu  turite Lietuvoje veikiančio banko kortelę, rinkitės mokėjimo būdą „Bankiniu pavedimu“ ir Jus nukreips į Jūsų el. bankininkystę. Kitu atveju rinkitės mokėjimo būdą „PayPal“.

Ar reikalingi papildomi apmokymai norint šaudyti šaudykloje pirmą kartą?

Į paslaugos kainą įskaičiuota instruktoriaus pagalba bei priežiūra šaudymo sesijos metu.

Kokio amžiaus vaikas jau gali šaudyti?

Vadovaujantis protingumo kriterijumi.

Kiek laiko galioja nupirktas dovanų kuponas arba šaudymo komplektas?

Įsigijus dovanų kuponą, šaudymo sesijai svarbu užsiregistruoti per 3 mėn. nuo paslaugų įsigijimo datos. Užsiregistravus ir neatvykus, šaudymo komplektą arba dovanų kuponą laikome negaliojančiu.

Ką daryti jeigu esu užsiregistravęs (-usi), bet tiksliai žinau, kad negalėsiu atvykti šaudyti?

Svarbu kuo anksčiau pranešti kontaktiniais telefonais (+370 (5) 210 23 40 ir +370 616 26712) ir suderinti kitą datą kada tiksliai galėsite atvykti. Skambinti galite darbo dienomis, biuro darbo valandomis.

Kodėl reikalinga išankstinė registracija šaudymui?

Šaudykloje nelaikome ginkluotės, ką klientas užsako tą ir atvežame sutartu laiku.

Ar gali ateiti šaudyti nepilnametis?

Taip, gali, bet turi būti lydimas vieno iš tėvų. Registruojantis šaudyti reikėtų pranešti, kokio amžiaus nepilnametis ir pagal jo amžių, svorį bus pasiūlyti jam tinkantys ginklai.

Visi klausimai-atsakymai

Kiti mūsų pasiūlymai

Visi komplektai
Susikomplektuok pats
Atsiliepimai
 • Tai puikus būdas išbandyti savo taiklumą bei patirti adrenalino pliūpsnį! Rekomenduoju išbandyti visiems! Geras laikas ir puikios emocijos garantuotos!
  Indrė (Šaudyklos lankytoja)
 • Norime Jums padėkoti už tikrai draugišką, šiltą priėmimą, konsultavimą bei mokymą, kaip reikia šaudyti. Ypatingas dėkui Jūsų instruktoriui, kuris tikrai profesionaliai, kvalifikuotai, kokybiškai ir tikrai draugiškai atliko savo darbą. Dėkui Jūsų įmonei už gerai praleistą vakarą.
  Valdas (Šaudyklos lankytojas)
 • Puikiai praleidau laiką, sužinojau, kad gana neblogai šaudau. Ypatinga padėka instruktoriui už dėmesingumą, rūpestį ir šmaikštumą.
  Liudvika (Šaudyklos lankytoja)
 • Ačiū! Šiandien puikiai praleistas laikas, tvarkingi ginklai, profesionalus, išsamiai ir aiškiai pateikiantis informaciją šaudymo treneris-instruktorius! Jūsų profesionalių instruktorių dėka sugrįšime pas Jus ateityje! Rekomenduoju!
  Rasa (Šaudyklos lankytoja)
 • Adrenalinas ir parako kvapas! Puikiai pašaudėm. Staigmena draugei gimtadienio proga pavyko! Išėjom ir norėjosi iš karto grįžti.
  Olga (Šaudyklos lankytoja)
 • Šaudykloje laikas prabėga visada labai greitai, o dar kai pataikai tiesiai į dešimtuką, tai iš viso super būna, nerealiai smagu pas jus. Ačiū jums už tai, kad esate ir vis pasiūlot kokias naujoves išbandyti. Dar tikrai sugrįšiu.
  Dalia (Šaudyklos lankytoja)
0