Šaudymas savo ginklu

Turi savo ginklą ir nori patobulinti savo taiklumo įgūdžius? „Ekskomisarų biuro“ šaudykla siūlo šaudymo takelių nuomą ir instruktoriaus pagalbą praktikai savo ginklu. Treniruokis saugioje ir profesionalioje aplinkoje!

  Rodomi visi rezultatai: 2

  Šaudymo vieta 1 asmeniui

  Į krepšelį 9,00  / vnt.

  Šaudymo vieta 1 asmeniui

  Plačiau 9,00  / vnt.

  Šaudymo vieta 1 asm. + instruktorius

  Į krepšelį 14,00  / vnt.

  Šaudymo vieta 1 asm. + instruktorius

  Plačiau 14,00  / vnt.
  Atsiliepimai
  • Norime Jums padėkoti už tikrai draugišką, šiltą priėmimą, konsultavimą bei mokymą, kaip reikia šaudyti. Ypatingas dėkui Jūsų instruktoriui, kuris tikrai profesionaliai, kvalifikuotai, kokybiškai ir tikrai draugiškai atliko savo darbą. Dėkui Jūsų įmonei už gerai praleistą vakarą.
   Valdas (Šaudyklos lankytojas)
  • Puikiai praleidau laiką, sužinojau, kad gana neblogai šaudau. Ypatinga padėka instruktoriui už dėmesingumą, rūpestį ir šmaikštumą.
   Liudvika (Šaudyklos lankytoja)
  • Tai puikus būdas išbandyti savo taiklumą bei patirti adrenalino pliūpsnį! Rekomenduoju išbandyti visiems! Geras laikas ir puikios emocijos garantuotos!
   Indrė (Šaudyklos lankytoja)
  • Ačiū! Šiandien puikiai praleistas laikas, tvarkingi ginklai, profesionalus, išsamiai ir aiškiai pateikiantis informaciją šaudymo treneris-instruktorius! Jūsų profesionalių instruktorių dėka sugrįšime pas Jus ateityje! Rekomenduoju!
   Rasa (Šaudyklos lankytoja)
  • Adrenalinas ir parako kvapas! Puikiai pašaudėm. Staigmena draugei gimtadienio proga pavyko! Išėjom ir norėjosi iš karto grįžti.
   Olga (Šaudyklos lankytoja)
  • Šaudykloje laikas prabėga visada labai greitai, o dar kai pataikai tiesiai į dešimtuką, tai iš viso super būna, nerealiai smagu pas jus. Ačiū jums už tai, kad esate ir vis pasiūlot kokias naujoves išbandyti. Dar tikrai sugrįšiu.
   Dalia (Šaudyklos lankytoja)
  0