Dovanų kuponai

Ieškote unikalios dovanos? Nežinote, kaip nustebinti draugus ar artimuosius? „Ekskomisarų biuro“ šaudykla Vilniuje siūlo išeitį – dovanokite ekstremalius pojūčius ir nepamirštamus potyrius! Užtikriname, kad specialiai įrengta šaudykla, tikro ginklo svoris, ore sklandantis parako kvapas ir į kraują plūstantis adrenalinas nepaliks abejingų.

  Rodomi visi rezultatai: 4

  Dovanų kuponas

  Į krepšelį 100,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Plačiau 100,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Į krepšelį 50,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Plačiau 50,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Į krepšelį 20,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Plačiau 20,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Į krepšelį 30,00  / vnt.

  Dovanų kuponas

  Plačiau 30,00  / vnt.
  Susikomplektuok pats
  Atsiliepimai
  • Norime Jums padėkoti už tikrai draugišką, šiltą priėmimą, konsultavimą bei mokymą, kaip reikia šaudyti. Ypatingas dėkui Jūsų instruktoriui, kuris tikrai profesionaliai, kvalifikuotai, kokybiškai ir tikrai draugiškai atliko savo darbą. Dėkui Jūsų įmonei už gerai praleistą vakarą.
   Valdas (Šaudyklos lankytojas)
  • Puikiai praleidau laiką, sužinojau, kad gana neblogai šaudau. Ypatinga padėka instruktoriui už dėmesingumą, rūpestį ir šmaikštumą.
   Liudvika (Šaudyklos lankytoja)
  • Tai puikus būdas išbandyti savo taiklumą bei patirti adrenalino pliūpsnį! Rekomenduoju išbandyti visiems! Geras laikas ir puikios emocijos garantuotos!
   Indrė (Šaudyklos lankytoja)
  • Ačiū! Šiandien puikiai praleistas laikas, tvarkingi ginklai, profesionalus, išsamiai ir aiškiai pateikiantis informaciją šaudymo treneris-instruktorius! Jūsų profesionalių instruktorių dėka sugrįšime pas Jus ateityje! Rekomenduoju!
   Rasa (Šaudyklos lankytoja)
  • Adrenalinas ir parako kvapas! Puikiai pašaudėm. Staigmena draugei gimtadienio proga pavyko! Išėjom ir norėjosi iš karto grįžti.
   Olga (Šaudyklos lankytoja)
  • Šaudykloje laikas prabėga visada labai greitai, o dar kai pataikai tiesiai į dešimtuką, tai iš viso super būna, nerealiai smagu pas jus. Ačiū jums už tai, kad esate ir vis pasiūlot kokias naujoves išbandyti. Dar tikrai sugrįšiu.
   Dalia (Šaudyklos lankytoja)
  0