Pramoginiai pasiūlymai

Mėgstate iššūkius? Norite kažko išskirtinio? Šaudymo pramogos puikiai tiks ieškantiems ekstremalių laisvalaikio pramogų ar įdomių šventinių idėjų.
„Ekskomisarų biuro“ šaudykla garantuoja nepamirštamą laiką jūsų bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, draugų vakarėliams, įmonių šventėms ar kitiems renginiams. Išskirtinė šventė ir įspūdžiai Jums ir Jūsų svečiams garantuoti. Čia po kiekvieno šūvio užuosite svaiginantį parako kvapą, ranka pati pašoks nuo atatrankos, o Jūs pajusite adrenaliną, plūstantį į kraują. Nesvarbu, esate pradedantieji ar profesionalai, ateikite ir smagiai praleiskite laiką draugų ar kolegų apsuptyje!

  Rodomi visi rezultatai: 4

  Bernvakaris 8 asmenims

  Į krepšelį 184,00  / vnt.

  Bernvakaris 8 asmenims

  Mossberg 500A:

  10 šūvių

  Saiga 410K-02:

  52 šūviai

  Glock 17:

  68 šūviai

  Plačiau 184,00  / vnt.

  Bernvakaris 5 asmenims

  Į krepšelį 133,00  / vnt.

  Bernvakaris 5 asmenims

  Winchester Defender 1300:

  30 šūvių

  Saiga 410K-02:

  10 šūvių

  Glock 17:

  42 šūviai

  Plačiau 133,00  / vnt.

  Mergvakaris 5 asmenims

  Į krepšelį 116,00  / vnt.

  Mergvakaris 5 asmenims

  Makarov:

  10 šūvių

  Glock 17:

  42 šūviai

  Plačiau 116,00  / vnt.

  Mergvakaris 8 asmenims

  Į krepšelį 154,00  / vnt.

  Mergvakaris 8 asmenims

  Saiga 410K-02:

  10 šūvių

  Sig Sauer P228:

  14 šūvių

  Glock 17:

  56 šūviai

  Plačiau 154,00  / vnt.
  Atsiliepimai
  • Norime Jums padėkoti už tikrai draugišką, šiltą priėmimą, konsultavimą bei mokymą, kaip reikia šaudyti. Ypatingas dėkui Jūsų instruktoriui, kuris tikrai profesionaliai, kvalifikuotai, kokybiškai ir tikrai draugiškai atliko savo darbą. Dėkui Jūsų įmonei už gerai praleistą vakarą.
   Valdas (Šaudyklos lankytojas)
  • Puikiai praleidau laiką, sužinojau, kad gana neblogai šaudau. Ypatinga padėka instruktoriui už dėmesingumą, rūpestį ir šmaikštumą.
   Liudvika (Šaudyklos lankytoja)
  • Tai puikus būdas išbandyti savo taiklumą bei patirti adrenalino pliūpsnį! Rekomenduoju išbandyti visiems! Geras laikas ir puikios emocijos garantuotos!
   Indrė (Šaudyklos lankytoja)
  • Ačiū! Šiandien puikiai praleistas laikas, tvarkingi ginklai, profesionalus, išsamiai ir aiškiai pateikiantis informaciją šaudymo treneris-instruktorius! Jūsų profesionalių instruktorių dėka sugrįšime pas Jus ateityje! Rekomenduoju!
   Rasa (Šaudyklos lankytoja)
  • Adrenalinas ir parako kvapas! Puikiai pašaudėm. Staigmena draugei gimtadienio proga pavyko! Išėjom ir norėjosi iš karto grįžti.
   Olga (Šaudyklos lankytoja)
  • Šaudykloje laikas prabėga visada labai greitai, o dar kai pataikai tiesiai į dešimtuką, tai iš viso super būna, nerealiai smagu pas jus. Ačiū jums už tai, kad esate ir vis pasiūlot kokias naujoves išbandyti. Dar tikrai sugrįšiu.
   Dalia (Šaudyklos lankytoja)
  0