CZ P-10C

Dėtuvės talpa:

15

Ginklo svoris:

740 g

Kalibras:

9 mm Para

Kilmės šalis:

Čekija

Nedidelis, pusiau automatinis pistoletas, mėgstamas savigynos ginklų turėtojų.

Pasirinkite šovinių kiekį
0,70 / vnt.

Šaudymo vietos nuoma ir instruktoriaus pagalba: 14 € / 1 val. asmeniui.

Ginklo nuomos kaina: 3,5 € / 1 val. asmeniui

Nežinai, ar geras pasirinkimas? Mūsų specialistai padės Tau išsirinkti tinkančius ginklus. Susisiek: +370 5 210 23 40 , +370 616 26 712

Dažnai užduodami klausimai

Atsiliepimai
 • Puikiai praleidau laiką, sužinojau, kad gana neblogai šaudau. Ypatinga padėka instruktoriui už dėmesingumą, rūpestį ir šmaikštumą.
  Liudvika (Šaudyklos lankytoja)
 • Norime Jums padėkoti už tikrai draugišką, šiltą priėmimą, konsultavimą bei mokymą, kaip reikia šaudyti. Ypatingas dėkui Jūsų instruktoriui, kuris tikrai profesionaliai, kvalifikuotai, kokybiškai ir tikrai draugiškai atliko savo darbą. Dėkui Jūsų įmonei už gerai praleistą vakarą.
  Valdas (Šaudyklos lankytojas)
 • Tai puikus būdas išbandyti savo taiklumą bei patirti adrenalino pliūpsnį! Rekomenduoju išbandyti visiems! Geras laikas ir puikios emocijos garantuotos!
  Indrė (Šaudyklos lankytoja)
 • Šaudykloje laikas prabėga visada labai greitai, o dar kai pataikai tiesiai į dešimtuką, tai iš viso super būna, nerealiai smagu pas jus. Ačiū jums už tai, kad esate ir vis pasiūlot kokias naujoves išbandyti. Dar tikrai sugrįšiu.
  Dalia (Šaudyklos lankytoja)
 • Ačiū! Šiandien puikiai praleistas laikas, tvarkingi ginklai, profesionalus, išsamiai ir aiškiai pateikiantis informaciją šaudymo treneris-instruktorius! Jūsų profesionalių instruktorių dėka sugrįšime pas Jus ateityje! Rekomenduoju!
  Rasa (Šaudyklos lankytoja)
 • Adrenalinas ir parako kvapas! Puikiai pašaudėm. Staigmena draugei gimtadienio proga pavyko! Išėjom ir norėjosi iš karto grįžti.
  Olga (Šaudyklos lankytoja)
0