Šaunamojo ginklo laikymo, nešiojimosi ir panaudojimo mokymo kursai Klaipėdoje

Policijos departamento patvirtinta mokymo programa privaloma visiems norintiems įsigyti ginklą savigynai. 


EKSKOMISARŲ BIURAS informuoja:


1 žingsnis: „Ekskomisarų biure“ baigti Šaunamojo ginklo turėjimo savigynai mokymo kursus, pagal valstybės nustatytą mokymo programą.( konsultacija tel. 8 (5)210 23 40.


Egzamino išlaikymo pažymėjimas galios visą gyvenimą, jei neturėsite nusižengimų teisėsaugai ar rimtų sveikatos sutrikimų.


2 žingsnis:


1. Praeiti medicininę komisiją, reikalinga med.pažyma F049a.(turėti charakteristiką, formalią, nes daugelis gydymo įstaigų jos prašo).


2. Pažyma iš Aplinkosaugos, kad nebuvote baustas už medžioklės taisyklių pažeidimus. (-POLICIJA užsiklausia pati)


3. Pasas (tapatybės kortelė).


4. Asmens dokumentų kopijos asmenų, kurie gyvena kartu su jumis ir yra vyresni nei 14 m. amžiaus. Turint šiuos dokumentus, galima vykti į Apskrities VPK (pagal gyvenamąją vietą), Licencijavimo sk. bei rašyti prašymą įsigyti ginklą savigynai. Galima prašymą teikti www. epolicija.lt, per savo bankininkystę. Atsakymą gausite per 20 d.d. Ir turėsite 5 mėn. terminą įsirengti seifą, jį priduoti policijai.


3 žingsnis: Su egzamino išlaikymo pažymėjimu ir pažyma apie seifo tinkamumą grįžtate į VPK ir gaunate teisę įsigyti ginklą ir jį įregistruoti. Tam turėsite 6 mėn. terminą.


Jei per nustatytą terminą neatliksite privalomų veiksmų, vėl viską reikės pakartoti nuo 2 žingsnio. Taupydami savo laiką, visus žingsnius galite daryti vienu metu.

* Обязательные поля

139,00 €
139,00 €